riter

Анатема на патріарха Єрусалимського і прохання про покарання трьох архиєпископів

Львів, 03.05.2012р.

Патріарх ПЦ MП

Кирил

Митрополит ПЦ MП

Блаженніший ВОЛОДИМИР

 

Шановний Патріарху Кириле!

Шановний Митрополите Володимире!

01.05.2011 папа Бенедикт XVI беатифікацією легалізував духа Асижу – духа антихриста. Це зрада Христа і Євангелія. «Якщо ми чи ангел з неба проповідував би інше Євангеліє, ніж те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий! (anathema sit)» (пор. Гал. 1,6-9)

Прокляття впало на папу і на всіх, хто з ним і з духом Асижу творить єдність.

Депутат ВР Олександр Фельдман організував і фінансував акцію в Києві (25.-26.04.2012), яка мала за мету втілити духа Асижу. Тут йдеться про просовування синкретичного мислення, яке вважає поганство і християнство рівноцінними дорогами до спасіння. Однак це ‒ найбільша єресь!

Візантійський Католицький Патріархат привселюдно перестерігав Православного Єрусалимського патріарха Теофіла ІІІ перед Божою анатемою. Він не прийняв попередження. За апостатичний жест в Києві на нього впала Божа анатема. Візантійський Католицький Патріархат оприлюднив стан прокляття Теофіла ІІІ, яким виключив себе з Христової Церкви. Від нього відійшла Божа благодать і всі його дії тепер вже неправосильні! До нього відносяться слова св. Василія Великого: «Від таких втікаємо як від безбожників і кидаємо на них анатему».

Шановний Патріарху Кириле, шановний Митрополите Володимире, на цій зустрічі, яка відкриває двері поганським демонам та духу антихриста, були присутні і три архиєпископи Православної Церкви Московського Патріархату:

архиєпископ Бориспільський Антоній (Паканич),

– архиєпископ Львівский и Галицький Августин (Маркевич),

– архиєпископ Переяслав-Хмельницький Oлександр (Драбинко).

Просимо Вас, щоб задля добра безсмертних душ і утвердження ортодоксії – правовірного вчення – Ви справедливо покарали цих трьох винних єпископів. Частковим оправданням для них може бути те, що були обманені і попередньо не перестережені.

Якщо Ви їх справедливо не покараєте, то Ваше мовчання буде розцінюватися як згода і участь у синкретичній акції, духовна отрута якої буде прогресувати. Православні віруючі України і Росії через це будуть дезорієнтовані і це приведе їх на дорогу західного відпаду. Наслідком буде прокляття, яке є в Західній Європі через гомосексуалізм і ювенальну юстицію, яка відбирає дітей у батьків.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Додаток: Проголошення анатеми на Патріарха Єрусалимського Теофіла ІІІ

 

Копії:

– Православним єпископам і монастирям України, Росії, Білорусії та Молдови

– Президентам України та Росії

– Депутатам Верховної Ради України і Державної Думи РФ

– ЗМІ