riter

Проголошення молитовної мобілізації проти євромайдану

Дивись лист: Проголошення молитовної мобілізації проти євромайдану

Львів, 4.02.2014р.

Візантійський Вселенський Патріархат разом з Синодом єпископів правовірної УП ГКЦ проголошує молитовну мобілізацію з метою завершення євромайдану. Цього тижня починаються Олімпійські ігри і євромайдан саме в цей час може бути зловжитий для громадянської війни. Війська НАТО і  агенти США мають цей кривавий план, який вже реалізували в  20 державах, востаннє в Єгипті, Лівії, Сирії. Євромайдан просовує гомосексуалізм, викрадання дітей і їх тиранізування, просовує втрату незалежності навіть ціною кривавої громадянської війни.

Найбільшими злочинцями є ті церковні лідери, які оправдовують і навіть підтримують євромайдан.  Їх молитви і піст та фрази про ненасильство є обманюванням християн і богохульством.

В цей історичний для України час закликаємо всіх християн і людей доброї волі, щоб одразу ж почали безперервну молитву. Зокрема, хай кожен дасть Богу обіцянку, що до 28 лютого 2014 р. щодня буде молитися одну годину в оптимальний для нього час. Ті, які молилися і моляться свої молитовні сторожі, хай в цей час не забувають про Святу годину від 20:00 до 21:00.

Шановні християни України, взивайте до Бога! Взивайте в дусі покаяння, усвідомлюючи свої власні  гріхи! У ці дні Україні загрожує громадянська війна. Мобілізуйтеся і признайте правду: євромайдан є могилою народу, він мусить бути розпущений.

За Бога і за Україну!

+ Ілля

Патріарх ВВП

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

Копії:

– Президентам України, Росії та Білорусі

– Народним депутатам України

– ЗМІ

Завантажити: Проголошення мобілізації проти євромайдану (04.02.2014)