riter

Слово Патріарха Іллі на Різдво Христове 2014 /+ відео/

 

Дивись лист: Слово Патріарха Іллі на Різдво Христове 2014

Христос Раждається! Славімо Його!

Це Різдвяне вітання виражає істину, що Христос не тільки народився у Вифлеємі, але народжується  знову і знову. Народжується в душах тих, які Його з вірою приймають як свого Спасителя і які віддали Йому своє минуле, віддали Йому свої гріхи.

Святий Єронім мав у Вифлеємі в яскині таке видіння: йому явився Божественний Спаситель у вигляді беззахисної дитини. Показав  йому славу, яка чекає Єроніма після смерті, якщо залишиться Йому вірним. Єронім з великим здивуванням запитав Його: «Що я Тобі за це можу дати?». В цей час він перекладав Святе Письмо на кілька мов, над чим старанно працював понад 20 років. «Це Тобі дам. Дам Тобі все, що маю. Дам Тобі і своє здоров’я, і всі свої здібності, і своє життя». Спаситель відповів: «Єроніме, це все ти маєш від Мене». «Тоді що можу Тобі дати?» – запитав засмучено. Спаситель відповів: «Єроніме, дай мені свій гріх! Для того Я прийшов і став беззахисною дитиною. За твій гріх я заплатив своєю кров’ю і смертю на хресті».

Ісус і сьогодні духовно приходить до кожного з вас і просить: «Ось Я стою при твоїх дверях і стукаю. Хто почує мій голос і відкриє Мені, увійду до нього і буду з ним, а він зі Мною. Володимире, Андрію, Oльго… дай мені своє минуле, дай Мені свій гріх. Для того Я прийшов». На знак того, що тепер відкриваєш двері свого серця і приймаєш Ісуса Христа як свого Спасителя, зроби знак святого хреста. Тепер через твою віру Ісус прийшов. Знаком хреста ти водночас відновив своє Хрещення. Ангели звістили пастухам: «Сьогодні вам народився Спаситель, Христос Господь!». Ця радісна звістка стосується і тебе.  Сьогодні і тобі народився Спаситель! Від сьогоднішнього дня і аж до останнього дня свого життя щоранку розпочни день цим знаком святого хреста. Також кожного вечора закінчи свій день знаком святого хреста.

Через твою віру і знак хреста щодня буде реалізуватися таїнство віри: «Христос Раждається!».

8 січня 2013 року в Лаврі Київська Русь була посвячена Пресвятій Богородиці. Цим водночас був духовно розпочатий ювілейний рік Хрещення. Завтра, 8 січня, на свято Собору Пресвятої Богородиці закінчуємо святкування цього ювілейного року. Святий Володимир і представники народу через Хрещення прийняли Христа і Божі закони.

Цей ювілейний рік, який закінчуємо, був роком духовної боротьби. У Києві був символічно вкинений у Дніпро Перун і тут були спалені символи євро-ідеології. Цього ювілейного року неприятелям України і людям, яких обманули, не вдалося втягнути народ до системи євро-содому. У Дніпрі представники трьох народів – України, Росії і Білорусії – відновили Хрещення. Цього ювілейного року Бог зробив серію чудес.

І сьогодні діє Христове слово: «Володимире, Андрію, Oльго… дай Мені свій гріх. Для того Я прийшов. Я хочу врятувати тебе, а через тебе і Київську Русь!».

Христос Раждається! Сьогодні і кожного дня в твоєму житті!

 

Завантажити: Слово Патріарха Іллі на Різдво Христове 2014