riter

Посвячення Пресвятій Богородиці України, Росії і Білорусії Київ, 8.01.2013 р.

 

Дивись лист:  Посвячення Пресвятій Богородиці України, Росії і Білорусії

Київ, 8 січня 2013 р., Собор Пресвятої Богородиці

В цій історичній годині, від імені всіх правовірних і православних християн України, Росії та Білорусії і від імені президента Віктора Федоровича, Володимира Володимировича, Олександра Григоровича, я , Ілля, Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату посвячую ці три слов’янські народи Пресвятій Богородиці.

Ісус у годині своєї смерті бачив свою Матір і учня, які стояли під хрестом. Тоді сказав до учня: «Ось Мати твоя!» Учень прийняв Ісусову Матір во своя си /eis ta idia/. В Києві св. Володимир вкину перуна у Дніпро і прийняв Христа та Його Євангеліє. Тепер в Києві, я за себе і за всіх правовірних і православних України, Росії та Білорусії приймаю заповіт Ісуса з хреста.

Ісус помер за наші гріхи, а третього дня воскрес із мертвих.

На початку цього тисячоліття наднаціональні інститути проштовхують сатанізацію і автогеноцид народів в тому числі України, Росії та Білорусії.

Ідеологія антихриста через чіпування з числом апокаліптичного звіра і Єдиним реєстром впроваджує тотальний контроль над кожною особою. Через збочене гендерне мислення ліквідує усі моральні, природні і християнські цінності. Злочини проти дітей, які чинить ювенальна юстиція є злочинами проти людськості. Лицемірно ховаються під позитивними поняттями т.зв. «права дітей», «прийомні сім’ї» та ін. На Україні обманом і під тиском вже були змінені закони, мета яких – автогеноцид народу. Необхідно, щоб нові антизакони і структури якнайшвидше були скасовані!

В цьому році, кожного дня виділіть хоча б годину на розмову з Богом. Пресвята Богородиця, яку ми прийняли за свою Матір і посвятили їй Україну, Росію та Білорусію, тепер наступає на голову пекельному змію.