riter

Скасування псевдозакону про Єдиний реєстр

Дивись лист: Скасування псевдозакону про Єдиний реєстр

 

Львів, 24.11. 2012р.
Президенту України
В.Ф. Януковичу
Головам Обласних Держадміністрацій України

 

Шановний пане Президенте, шановні Голови Обласних Держадміністрацій!

– Попередній парламент, вже після нових виборів, незаконно схвалив явно антиконституційний закон про Єдиний державний демографічний реєстр.

– Він не пройшов законною процедурою. Втретє був схвалений вже не діючим парламентом, і без президента.

Експерт в цій галузі Олег Щ., стосовно цього сказав: «Бази даних зі всіх відомчих інформаційних систем будуть сконцентровані в одних руках. Це ставить усі органи влади в інформаційну залежність від власника Єдиного реєстру. Це плавний перехід від демократії до тоталітарного державного режиму».

В кожній установі – від сільської канцелярії аж до аеропорту – треба буде встановити багато зчитувальних приладів для ідентифікації. Це буде коштувати Україні 6-10 млрд. гривень.

Україна має стати першою країною на цілому світі, де через єдиний реєстр впроваджується ця демонська рабська система. Життя кожного громадянина до найменших деталей має бути передане до чужих рук. Тим він позбавляється усіх прав і всіх свобод, які йому гарантувала Конституція. Також порушуються його людські права, які забезпечують міжнародні хартії. Якщо, наприклад, через зміну даних у нього заберуть дітей, приватну власність, або зроблять з нього злочинця, то він не має куди відкликатися і не може нічого доказати. Міфи про те, що біометричні документи неможливо сфальсифікувати, є несусвітньою брехнею.

Маніпуляцією лобістів було твердження, що достатньо надати християнам право відмовитися від паспорта з чіпом. Відмовитися можуть, але тоді в цьому суспільстві не зможуть існувати. І навіть якщо відмовляться від паспорта з чіпом, є небезпека, що все-одно, як і всі інші, будуть включені до системи Єдиного реєстру. Без документів з чіпом не зможуть здійснити жодну юридичну операцію. В подібній ситуації є люди, які відмовились від ідентифікаційного номера або від згоди надати свої персональні дані третій особі. Впровадження Єдиного реєстру безпосередньо пов’язане з т.зв. добровільним наданням персональних даних! В обох випадках йдеться про обман і маніпуляцію. Метою є позбавити людину її особистої свободи. Одне і друге повинно бути скасовано, бо йдеться про грубе порушення Конституції.

Лобісти зманіпулювали половину депутатів. Створили атмосферу, якою обманули і президента, що начебто після врахування поправок відбулася суттєва зміна в законопроекті. Стверджували, що тепер християни вже можуть бути спокійні. Перед тим православні віруючі разом з їх митрополитом Володимиром вимагали від президента накласти вето на цей проект антизакону. На противагу цьому, масонська «Ініціативна група» кардинала Гузара просовувала і просовує «нові правила гри в державі». Лобісти обманули президента, християн і цілий народ! 20 листопада 2012р. антизакон про єдиний реєстр був інтригами просунений.

Четвертим етапом має бути чіпування на людське тіло. Боже Слово перестерігає перед цим знаком апокаліптичного звіра з числом 666. Хто прийме його на своє тіло, одержить виразки, а після смерті буде вкинений в огненне озеро (див. Об.14). Кожен християнин, який хоче бути спасенний і не хоче бути вкинений до вогняного озера, мусить опиратися чіпуванню на власне тіло, навіть за ціну мученицької смерті.

Автор антизакону, депутат Верховної Ради України Грицак, за важкий злочин і зраду українського народу мав би отримати надзвичайне покарання – кару смерті!

Обама просовує аморальний гомосексуалізм і чіпування з числом апокаліптичного звіра 666. Це протирічить Божим законам і відкриває душу прокляттю на землі і після смерті. Візантійський Вселенський Патріархат 3.11.2012р. закликав народ Америки відділитися від Обами (див. http://bcp-video.org.ua/?p=1565). Хоча 6 листопада Обама був обраний, але вже 7 листопада американські штати почали масово відділятися від Обами. Поки що йдеться про 20 штатів Америки.

Антизакон про Єдиний державний реєстр порушує всі людські права і свободи, є антиконституційним, а тому – недійсним!

Президент і депутати Верховної Ради повинні забезпечити скасування цього недійсного і злочинного псевдозакону. Ті, які будуть вперто наполягати на його реалізації, повинні бути позбавлені депутатської недоторканості і засуджені як зрадники Батьківщини.

Візантійський Вселенський Патріархат закликає усіх Глав Обласних держадміністрацій: оголосіть недійсність цього антизакону у вашій області. Повідомте, що силою своїх повноважень захищаєте Конституцію і гарантуєте громадянам конституційні права і свободи, які Єдиний реєстр ліквідує.

Візантійський Вселенський Патріархат знову проголошує: Україну врятує тільки Бог! Тому Патріархат закликає всіх українців, щоб дали обіцянку Богу – щодня одну годину молитви протягом одного року. Тоді Бог врятує Україну від запрограмованого автогеноциду!

За Бога і за Україну!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 Копії:

– Депутатам Верховної Ради України

– Прем’єр-міністру України

– Раді національної безпеки і оборони України

– Генеральному прокурору України

– Президенту РФ і депутатам Держдуми Російської Федерації

– Представникам християнських церков України і Росії

– Євродепутатам

– Губернаторам і конгресменам США

– ЗМІ

Завантажити: Скасування псевдозакону про Єдиний реєстр (24.11.2012)